פרופיל החברה

חברת אורון נדל”ן – חווית מגורים!

חברת אורון נדל”ן בע”מ מקבוצת אורון אחזקות והשקעות בע”מ עוסקת בייזום וביצוע פרויקטים בתחום הבניה ומתמחה בבנייה למגורים והרחבות קהילתיות, תמ”א 38, פינוי בינוי ועוד.

אחד מתחומי העיסוק של חברת אורון נדל”ן הוא ייזום והקמה של פרויקטים במסגרת תמ”א 38 ופרויקטים במסגרת התחדשות עירונית של פינוי ובינוי. במסגרת תחום זה מביאה איתה חברת אורון נדל”ן את כל הניסיון המקצועי והאיתנות הפיננסית לקידום פרויקטים מסוג זה.

החברה משלבת ידע הנדסי מתקדם עם איתנות פיננסית ויכולת ביצוע המובילים לקונספט מגורים מושלם עם תפיסה תכנונית כוללת תוך שימת דגש גם על הפרטים הקטנים ביותר.

לפרויקטים של חברת אורון נדל”ן ברחבי הארץ סטנדרט בניה גבוה במיוחד, תכנון אדריכלי ופיתוח סביבתי מוקפד לצד מפרט טכני מפנק ורמת שרות גבוהה. חברת אורון נדל”ן רואה בכל פרוייקט אתגר והזדמנות לחדש, לפרוץ דרך ולהגיע למוצר הטוב ביותר. כל זאת תוך שיתוף פעולה עם מיטב האדריכלים והמתכננים בישראל.

השותפים בחברה בעלי ניסיון עשיר, ידע ומוניטין מוכח בפרויקטים מגוונים בתחומים שונים : בניה למגורים, תשתיות, עבודה מול ועם רשויות, תכנון כולל תכניות בנין עיר, ייזום, ניהול פרויקטים, שיווק ועוד